آژانس مسافرتی اوج درنا

+9821-888 94 222
info@oujdorna.ir

هتل Point Taksim

نام کشور : ترکیه
نام شهر : استانبول
درجه هتل : پنج ستاره
هتل پوینت تکسیم   Point Taksim 
هتل POINT TAKSIM واقع در میدان تکسیم میباشد هتل دارای موقعیت بسیار خوب میباشد در حدی که در تمامی سایت به موقعیت هتل از 9.1 /10 داده اند . 
آژانس اوج درنا این هتل را به تمامی مسافران پیشنهاد میکند . هتل POINT دارای اینترنت پیشرفته و استخر و سونا میباشد و تنها 500 متر قاصله دارد تا میدان تکسیم .
این هتل که 500 متر با میدان تقسیم و کمتر از 1 کیلومتر با مرکز همایش لطفی کردار فاصله دارد، اتاق هایی مدرن مجهز به وای فای دارد. استخر سرپوشیده و سالن ورزشی هم از دیگر خدمات متمایز آن است. دکوراسیون اتاق های این هتل از رنگ های ملایمی تشکیل شده و دارای شیشه های دوجداره و کاناپه های راحت می باشد تا آرامش مطلق را در آن احساس کنید. تلویزیون و ماهواره با شبکه های پولی و دی وی دی پلیر هم از دیگر امکانات اتاقهاست. سالن ورزشی هتل پویت از استخر سرپوشیده، اتاق بخار، سونا و حمام ترکی تشکیل شده است. انواع خدمات درمانی و ماساژی هم ارائه می شود.می توانید از پارکینگ رایگان و حمل و نقل رایگان تا فرودگاه که هر روز ساعت 8:30 صبح انجام می شود، استفاده کنید.همچنین مراکز خرید و سیستم حمل و نقل عمومی به راحتی در دسترس شماست.
خدمات: - خانه داری - امکانات جلسه و ضیافت - لباسشویی - خشکشویی - صبحانه در اتاق - اتو کشی - خدمات کفش و واکس - خدمات تورها - فکس و کپی - خدمات تهیه بلیط - کرایه اتومبیل
سایر امکانات: - رستوران - پذیرش شبانه روزی - اتاقهای پاک و بدون سیگار - آسانسور - پذیرش و تحویل سریع - گاوصندوق - انبار بار و چمدان - تهویه - محل مخصوص کشیدن سیگار - بار
هتل پوینت تکسیم - Point Taksim - رزرو تور استانبول - شماره تماس جهت رزرو : 02188894222