آژانس مسافرتی اوج درنا

+9821-888 94 222
info@oujdorna.ir

هتل POINT TAKSIM

نام کشور : ترکیه
نام شهر : استانبول
درجه هتل : پنج ستاره

هتل POINT TAKSIM واقع در میدان تکسیم میباشد هتل دارای موقعیت بسیار خوب میباشد در حدی که در تمامی سایت به موقعیت هتل از 9.1 /10 داده اند . 

آژانس اوج درنا این هتل را به تمامی مسافران پیشنهاد میکند . هتل POINT دارای اینترنت پیشرفته و استخر و سونا میباشد و تنها 500 متر قاصله دارد تا میدان تکسیم .

این هتل که 500 متر با میدان تقسیم و کمتر از 1 کیلومتر با مرکز همایش لطفی کردار فاصله دارد، اتاق هایی مدرن مجهز به وای فای دارد. استخر سرپوشیده و سالن ورزشی هم از دیگر خدمات متمایز آن است. دکوراسیون اتاق های این هتل از رنگ های ملایمی تشکیل شده و دارای شیشه های دوجداره و کاناپه های راحت می باشد تا آرامش مطلق را در آن احساس کنید. تلویزیون و ماهواره با شبکه های پولی و دی وی دی پلیر هم از دیگر امکانات اتاقهاست. سالن ورزشی هتل پویت از استخر سرپوشیده، اتاق بخار، سونا و حمام ترکی تشکیل شده است. انواع خدمات درمانی و ماساژی هم ارائه می شود.می توانید از پارکینگ رایگان و حمل و نقل رایگان تا فرودگاه که هر روز ساعت 8:30 صبح انجام می شود، استفاده کنید.همچنین مراکز خرید و سیستم حمل و نقل عمومی به راحتی در دسترس شماست.

خدمات: - خانه داری - امکانات جلسه و ضیافت - لباسشویی - خشکشویی - صبحانه در اتاق - اتو کشی - خدمات کفش و واکس - خدمات تورها - فکس و کپی - خدمات تهیه بلیط - کرایه اتومبیل

سایر امکانات: - رستوران - پذیرش شبانه روزی - اتاقهای پاک و بدون سیگار - آسانسور - پذیرش و تحویل سریع - گاوصندوق - انبار بار و چمدان - تهویه - محل مخصوص کشیدن سیگار - بار

انواع اتاق ها:

 اتاق 1 تخته   اتاق 2 تخته

امکانات هتل: 
گاو صندوق , بار , تهویه هوا , رستوران , رستوران با غذای بین المللی