آژانس مسافرتی اوج درنا

+9821-888 94 222
info@oujdorna.ir

هتل سورینت مریم

نام کشور : ایران
نام شهر : کیش
درجه هتل : پنج ستاره

هتل سورینت مریم   Sorinet Maryam Kish

هتل سورینت مریم اولین هتل در ایران است که مجهز به فناوری BMS به گونه ای است که تمام تجهیزات الکترونیکی اتاق ها و لباس هایی نظیر سیستم نور ، تهویه مطبوع،صدا و فیلم و غیره بصورت خودکار با ورود مسافر فعال می شوند. علاوه بر این اتاق های این هتل برای افراد معلول و سالخورده خدمات ویژه ای دارد.
34 اتاق از این هتل در معرض آفتاب قرار گرفته اند که زیبایی ظاهری آن را در اختیار میهمانان قرار می دهند علاوه بر این ، در طبقات فوقانی ، ظاهر دریا قابل مشاهده است.
خدمات رایگان هتل شامل نوشیدنی خوش آمدید ، ترانسفر فرودگاهی داخل و خارج ، اینترنت پر سرعت ، مینی بار ، سرویس قهوه و چای و خدمات میوه عصرانه است. انتقال فرودگاه برای لباس با لیموزین انجام می شود.
نکته قابل توجه این است که برنامه ساخت هتل مریم 2 در 7 طبقه و در نمای مشابه با هتل مریم 1 از ابتدای سال 2013 آغاز شده است. هتل کیش مریم قبلاً یکی از هتلهای چهار ستاره کیش بود که با پیوستن به گروه هتل های سورینت به هتل کیش سورینت یا هتل سورینت مریم تغییر نام داد. در حال حاضر ، این هتل بازسازی شده و به عنوان هتل پنج ستاره کیش  آماده میزبانی از میهمانان است.
این هتل در چهار طبقه با سبک معماری اروپایی بروک طراحی شده است. نزدیکی به بازارها یکی از ویژگی های این هتل است. این هتل در زمینی به مساحت 7 هزار متر نزدیک به میدان امیرکبیر واقع شده است. علاوه بر این ، نزدیک به ساحل و اسکله تفریحی کیش و همچنین مراکز خرید اصلی مانند بازارهای مروارید ، پردیس 1 و 2 ، مرکز تجارت ، هایپرمارکت ها و غیره است بنابراین از این رو یک مکان اقامتی مناسب در جزیره زیبای کیش است .
اوج درنا - رزرو تور کیش - هتل سورینت مریم -تلفن رزرو : 02188894222