آژانس مسافرتی اوج درنا

+9821-888 94 222
info@oujdorna.ir

اخبار

تاریخ : 1398/09/08

منطقه کمر آنتالیا : محبوب ترین منطقه در کرانه غربی آنتالیا ترکیه 

منطقه کمر آنتالیا : محبوب ترین منطقه در کرانه غربی آنتالیا ترکیه
منطقه کمر آنتالیا منطقه ای پر از آرامش
منطقه کمر یکی از محبوب‌ترین مناطق تفریحی در آنتالیاست که در کرانه غربی آنتالیاترکیه هست با اوج درنا همراه باشید.
این منطقه شایسته زیبایی‌های طبیعی خود است
کمر در 46 کیلومتری از شهر قرار دارد. تفرج کنندگان ممکن است هتل ها ، آپارتمان ها و اقامتگاه های تفریحی بی نظیر را در کمر پیداکنند.
kemer_oujdorna
 Beldibi ، Goynuk ، مرکز کمر ، Kiris ، Camyuva و Tekirova محبوب ترین روستاهای کمر هستند که برای اسکان تعطیلات استفاده می کنند.
کمر بیشتر مورد توجه گردشگران آلمان ، روسیه ، اوکراین ، هلند و کشورهای اسکاندیناوی است.
کمر یک تفریحگاه تفریحی زیبا و پر جنب و جوش است که ممکن است افراد تفریحات بسیاری از سرگرمی ها و فعالیت های عالی روزانه را در آن پیدا کنند.
کارهای زیادی در کمر برای تعطیلات وجود دارد. یک روز عالی در سواحل کمر یکی از محبوب ترین کارهایی است که در کمر انجام می شود.
مکانهای زیادی برای بازدید و دیدن در کمر وجود دارد. سواحل زیبا و شنی طلایی کمر طلایی ، بازدید از روستاهای مجاور کمر ، بازدید از پارک نماد دوستانه، بازدید از شهرهای باستانی Olympos و Phaselis ، شهرهای ساحلی زیبای Adrasan و Cirali ، Plateau Ucoluk ، Ganynuk Canyon .
 دیدن کوه تختعلی ، بازدید از غارهای بلدیبی و ملا دلیجی فعالیت های تفریحی و تفریحی مردمی از کمر ، آنتالیا است. 
Beldibi ، Goynuk ، Cirali ، Adrasan ، Olympos ، Camyuva ، Kiris و Tekirova شهرهای تفریحی و استراحتگاه محبوب هستند که ارزش بازدید و دیدن در کمر را دارند.
kemer_oujdorna-کمر - اوج درنا-آنتالیا
شهرهای باستانی Phaselis و Olympos محبوب ترین مکان برای بازدید و دیدن در کمر هستند. گردشگران ممکن است از طریق دریا و خشکی به Phaselis و Olympos دسترسی پیدا کنند. قدمت آن به قرن هفتم قبل از میلاد مسیحی ، Phaselis شهر باستانی لیکیان ، موزه هوای آزاد و سایت باستان شناسی واقع در 5 کیلومتری است. از Tekirova. سایت باستان شناسی Phaselis ، با بقایای چشمگیر تاریخی ، سواحل شگفت انگیز و مناطق پیک نیک ، یکی از دیدنی ترین مناطق دیدنی کمر است. تفرج کنندگان ممکن است روزهای تاریخی و ساحلی بسیار خوبی را در فاسلیس سپری کنند ، خیابان اصلی ، آمفی تئاتر ، قنات ، معبد آتنا ، تپه آکروپولیس و سایر ویرانه ها و سواحل زیبای فسیل را تجربه کنند و از آن لذت ببرند.
Adrasan مکانی آسمانی است که در نزدیکی Olympos و Cirali ، حدود 35 کیلومتر واقع شده است. از کمر 2 کیلومتر ساحل شنی با طلایی زیبا ، طبیعت ، کوه هایی که دارای جنگل های کاج در پس زمینه هستند ، آدراسان را به یکی از زیباترین مکان های کمر ، آنتالیا تبدیل کرده است.
Goynuk Canyon و Ucoluk Plateau در کمر یکی از دیدنی های دیدنی کمر است. کرنش در گانووک کانیون و پیاده روی در فلات Ucoluk یک ضرورت برای دوستداران ورزش در طبیعت و فضای باز در کمر است. پارک فولکلور (Folklorik Yörük Parkı به زبان ترکی) ،  در پشت دریای کمر ، حدود 3 کیلومتری از مرکز کمر واقع شده و یکی از مکانهای مشهور برای بازدید در کمر است.
Beldibi ، Goynuk ، Cirali ، Adrasan ، Olympos ، Camyuva ، Kiris و Tekirova شهرهای تفریحی محبوب و استراحتگاه هستند که ارزش بازدید و دیدن در کمر را دارند.
اگر نمی خواهید تعطیلات کمر خود را فقط به طور روزمره در هتل بگذرانید ، می توانید در تورهای روزانه و گشت و گذار مراکز فرصتی عالی برای تجربه و لذت بردن از مناظر خیره کننده  ،در امتداد سواحل شنی است ، دریای فیروزه ای کریستالی روشن ، خلیج های آرام . سفرهای روزانه با قایق ، دوچرخه سواری ، سافاری 4x4 خارج از جاده ، تورهای چهار نفره سافاری ATV ، غواصی ، کابل اتومبیل Olympos به کوه تختعلی ، گوینوک کانیون و تورهای تفنگ کانی کپرولو ، پرفروش ترین و محبوب ترین گشت و گذارها و تورهای روزانه در کمر است.
جهت رزرو تور آنتالیا در منطقه کمر میتونید با اوج درنا هماهنگ کرده  و لیست هتل های مناسب و  دریافت کنید.
کمر/ آنتالیا / رزرو تور آنتالیا داخلی / رزرو تور آنتالیا خارجی  / تور آنتالیا / تور ارزان آنتالیا